لـیـزر مـوهـای زائـد


رویکرد لیزر موهای زائد

یکی از روش‌های غیر تهاجمی و مناسب برای کاهش بلند مدت و طولانی موهای زائد استفاده از رویکرد لیزر موهای زائد می‌باشد که امروزه طرفداران بسیار زیادی در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته دارد. موهای زائد موهای هستند که در نقاطی از بدن به صورت غیر معمول رشد می‌کنند و می‌بایست پیش از انجام لیزر موهای زائد با پزشک متخصص در مورد علت رویش آنها مشورت نمایید. برخی از موهای زائد ناشی از اختلال هورمونی هستند که باید ابتدا این اختلال را برطرف نمود و سپس برای دستیابی به نتیجه مطلوب به رویکرد لیزر موهای زائد روی آورد.

فولیکول‌های موهای زائد از طریق روش لیزر موهای زائد از بین رفته و سبب کاهش رشد مجدد موها یا از بین رفتن کامل آنها در ناحیه لیزر شده می شوند. مدت درمان با لیزر موهای زائد در چند مرحله و در طول چند هفته به طول می‌انجامد و اثر بخشی این روش را میتوانید بعد از 3 تا 8 جلسه مشاهده کنید. لیزر موهای زاید برای مناطق بزرگ و کوچک اثرگذاری مطلوب دارد و می‌تواند رنگ پوست را یکنواخت سازد.

لیزر موهای زائد با بهترین دستگاه لیزر

لیزر موهای زائد در کلینیک سیب سرخ با بهره گیری از بهترین دستگاه لیزر روز دنیا (آخرین مدل الکس آمریکا) با اتکاء به دانش و تجربه کادر درمانی و پزشکان مجرب، حرفه‌ای و کارآزموده لیزر و پوست با نظارت دکتر داوود مقامی مبتنی بر یک روش بی خطر، بدون درد و دارای تأییدیه از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) و اتحادیه اروپا برای انواع تیپ‌های پوستی نژاد ایرانی در بالاترین سطح کیفیت و با هزیه مناسب ارائه می‌شود. شما می‌توانید در سریع ترین زمان ممکن با مراجعه به کلینیک سرخ برای لیزر موهای زاید به بهترین نتایج در رابطه با از بین رفتن و کاهش موهای زائد خود را به صورت دائمی و بلندمدت دست یابید.

لیزر آلکس آمریکا به عنوان پیشرفته ترین و سریع ترین دستگاه لیزر دنیا و مجهز به دستگاه های خنک کنندگی با استفاده از لیزر الکساندریت امکان لیزر موهای زائد برای انواع پوست‌های روشن و تیره و موهای نازک و ضخیم را به صورت تضمین شده ممکن می‌سازد.

 

لیزر موهای زائد

نکات پیش از درمان لیزر موهای زائد در کلینیک سیب سرخ

پیش از انجام هر گونه اقدام خاص برای لیزر موهای زاید بیمار نباید موهای زائد در محل مورد نظر را حداقل از 6 هفته قبل موم انداخته یا بند بیندازد زیرا لیزر باید برای از بین بردن موهای زائد باید پیاز موها را برای تخریب شناسایی نماید. ناحیه مورد نظر برای لیزر باید با استفاده از تیغ یا قیچی تمیز شود. توجه داشته باشید که لیزر موهای زائد برای مردانی که به ظاهر تمیز و شیک خود اهمیت ویژه ای قائل هستند، به عنوان یک راه کار درمانی مناسب امروزه بسیار متقاضی دارد و به سهولت و تضمین شده توسط متخصصین کلینیک سرخ قابل انجام است.

 

نکات لیزر موهای زائد در طول درمان

در طی جلسات لیزر، متخصص دستگاه لیزر برای لیزر موهای زائد پرتوی پالس های متناوب لیزر را به نواحی مدنظر هدایت مینماید و در نتیجه انرژی نوری لیزر پیازهای مو را در معرض جذب گرما و انرژی پرتوی قرار می‌دهد و در نتیجه پیازهای موهای زائد تخریب میشوند. در طول جلسات درمان روند رشد موهای زائد کاهش یافته و موها به طور کامل از بین می روند. البته چون موها از مراحل رشد یکسانی برخوردار نیستند در طی یک جلسه درمانی نمی‌تواند تمام موهای زائد در ناحیه مدنظر را درمان کرد. به دلیل گذار موهای زائد از مرحله غیر فعال به فعال و رشد مقداری مو زائد در ناحیه درمان شده، لازم است که برای از بین بردن موهای زائد هر ناحیه طی چند جلسه لیزر موهای زائد برای بیمار صورت گیرد.

نوع لیزر با توجه به رنگ و ضخامت مو، ناحیه بدن و تیرگی پوست انتخاب می‌شود اما در این بین لیزر Elite با به کارگیری دو طول موج موثر برای کاهش دائمی موهای زائد، برای از بین بردن موهای زائد ویژه پوست‌های حساس بهترین روش محسوب می‌شود. برای موهای ضخیم تر و پوست تیره از لیزر با طول موچ پالس بلند و از لیزر الکسی برای نواحی بزرگ بدن و تسریع روند لیزر موهای زائد استفاده می‌شود. البته برای پوست‌های تیره لیزر دیود بهترین گزینه برای لیزر موهای زائد می‌باشد.

 

نکات پس از لیزر موهای زائد

باید پیش از درمان ( لیزر موهای زائد )به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • دور نگه داشتن محل درمان از معرض نور مستقیم خورشید
 • عدم استفاده از محصولات لایه بردار پوستی به دلیل ایجاد حساس شدن پوست پس از درمان و ایجاد التهاب پوستی
 • استفاده مداوم از کرم های ضدآفتاب با سطح SPF 30 یا بیشتر

 

مزیت‌های کلیدی لیزر موهای زائد

مزیت‌های کلیدی لیزر موهای زائد

طبق بررسی‌های انجام شده مهمترین مزایای لیزر موهای زائد عبارتند از:

 • ایجاد ظاهری زیبا و شیک و افزایش سطح اعتماد به نفس
 • استفاده از دستگاه الکس آمریکا برای انواع پوست های تیره و روشن و انواع ضخامت مو با بهترین تأثیر و کمترین عارضه
 • مشاهده نتایج بلندمدت و دائمی رفع موهای زائد برای بیماران بدون درد و خطر
 • صرفه جویی در زمان به دلیل استفاده از دستگاه الکساندریت سریع ترین دستگاه لیزر در کمترین تعداد جلسات درمانی
 • امکان رفع موهای زائد در کسری از ثانیه با پالس های لیزر
 • امکان رفع موهای زائد در نواحی بالای لب و نواحی کوچک در کمتر از 60 ثانیه
 • عدم لزوم به پرداخت هزینه های بیشتر لیزر موهای زائد برای حفظ پوست صاف خود پس از انجام لیزر
 • خلاص شدن از روش‌های سنتی مانند موم، بند اندازی، اصلاح کردن برای رفع موهای زائد

لیزر موهای زائد برای تمام نقاط بدن

توجه داشته باشید که لیزر موهای زائد برای همه نقاط بدن استفاده میشود. اغلب درخواست‌ها از سوی بانوان برای لیزر موهای زاید در نواحی زیر بغل، پاها، بیکینی و برای مردان در ناحیه سینه، کمر، پاها و صورت می‌باشد. در روش لیزر موهای زائد به جای استفاده از مواد شیمیایی یا تحمل درد در رویکردهای سنتی، به شیوه‌ای سریع و موثر شاهد کاهش بلند مدت رشد موهای زائد خواهید بود.

در روش‌های سنتی مانند انداختن موم یا استفاده از مواد شیمیایی شاهد عوارضی مانند شل شدن پوست، بروز جوش های قرمز و چرکی و شیوع زگیل پوستی در ناحیه تناسلی خواهید بود که این عوارض را در درمان لیزر موهای زائد مشاهده نخواهید کرد.

با توجه به ناحیه درمان مدت زمان برای انجام لیزر موهای زائد می‌تواند بین چند دقیقه تا یک ساعت باشد. به طور مثال لیزر موهای زائد برای نواحی مانند بالای لب، زیربغل، چانه یا خط بیکینی کمتر از 20 دقیقه انجام می شود. شما بلافاصله بعد از لیزر درمانی می توانید به انجام فعالیت های روزمره خود بپردازید فقط باید کمی قرمزی یا حالت آفتاب سوختگی خفیف را در طول 24 ساعت یا بیشتر در اطراف پیازهای مو مشاهده خواهید کرد که برطرف خواهد شد. فقط توجه داشته باشید که باید از مصرف کرم‌های ویژه اسید گلیکولیک یا رتینوئیدها یا مواد آرایشی در نواحی لیزر شده بپرهیزید.

 

تعداد جلسات لیزر موهای زائد

تعداد جلسات برای لیزر موهای زائد برای کاهش دائمی 50 تا 90 درصدی موهای زائد در طول 4 الی 8 هفته به صورت زیر است:

برای پوست های روشن: 3 تا 6 جلسه

برای پوست های تیره تر: 4 تا 8 جلسه

کلینیک لیزر موهای زائد در کلینیک سرخ به عنوان اولین مرکز پیشرفته و مجهز بی نظیرترین و بهترین مجموعه خدمات لیزر درمانی را توسط پزشکان متخصص و متبحر در کمترین تعداد جلسات و با استفاده از فوق پیشرفته ترین تجهیزات لیزر آمریکایی برای حذف دائمی (و نه موقتی) موهای زائد با بالاترین سطح رضایت‌مندی و کیفیت برای مراجعین خود ارائه می‌نماید.