لیزر موهای زاید بدن طرفدار بسیاری دارد زیرا افراد از دست موهای زاید بدنشان خسته شدن و به روش های قدیمی دیگر دلگرم نیستند. با این روش افراد به مدت طولانی و دائمی از دست موهای زاید خلاص می شوند.

لیزر موهای زاید در سال های اخیر

افراد بسیاری در سال های اخیر قصد لیزر موهای بدن خود را کرده اند. لیزر برای از بین بردن بلندمدت و دائمی موهای بدنتان کاربرد خوبی دارد؛ و دیگر نیاز نیست از روش های قدیمی چون اپیلاسیون و تیغ و انواع موبرها استفاده کنید؛ زیرا این مواردی که نام بردیم فقط برای مدت کوتاهی کاربرد دارد و بعد از مدتی دوباره موهای زاید را مشاهده خواهید کرد. خانم ها بیشترین افرادی هستند که به زیبایی پوست و بدن خود اهمیت بسیاری نشان می دهند و به همین دلیل بیشتر طرفدار لیزر  بدنشان می باشند. هم چنین برخی از مردان نیز به این روش برای از بین بردن موهای زاید بدنشان روی آورده اند.

لیزر پرتو نوری می باشد که به دلیل داشتن ویژگی هایی نظیر انرژی زاید کاربرد بسیار متعددی در علم پزشکی دارد؛ که یکی از این کاربردها لیزر موها زاید بدن می باشد. لیزر موهای بدن در چند جلسه انجام می شود؛ و دلیل این کار چرخه رشد مو در بدن افراد می باشد. مرحله اول مرحله رشد یا آناژن است و مرحله دوم مرحله انتقالی یا کاتاژن می باشد و مرحله آخر استراحت یا تلوژن نام دارد. لیزر در موهایی تاثیر خوبی دارد که موها در مرحله رشد یا آناژن هستند و در موهایی که در مرحله کاتاژن می باشند تاثیری ندارد.

لیزر موهای زاید

لیزر بیکینی

لیزر موهای زاید بدن اعم از تمامی قسمت های بدن می باشد. لیزر بیکینی از جمله بیشترین لیزرهای قسمت های مختلف بدن است. خانم ها لیزر بیکینی را خیلی مورد توجه قرار داده اند. با این لیزر ناحیه تناسلی از دست تمامی موهای زاید راحت می شود. بیشتر خانم ها از دست موهای زاید در این قسمت بدنشان عاصی هستند و با روش هایی چون ژیلت و موبر برای از بین بردن موهای زاید ناحیه تناسلی خسته شده اند. به همین دلیل لیزر بیکینی راه خلاص خانم ها از این موهای زاید می باشد. با لیزر  یک پوست صاف و تمیز و نرمی را خواهید چشید. لیزر  روش های مختلفی دارد. لیزر الکساندرایت یکی از این روش ها می باشد. لیزر دایود و لیزر ان دی یاگ از دیگر روش های لیزر موهای بدن می باشد.

لیزر موهای زاید

مزیت و معایب لیزر

هرکسی اعم از مردان و زنان می توانند از لیزر استفاده کنند؛ و از موهای بدنشان که احساس بدی برایشان ایجاد می کند خلاص شوند. از مزیت های لیزر موهای بدن داشتن پوستی نرم و تمیز و اعتماد به نفس بالا می توان اشاره کرد. معمولا خانم ها از داشتن این موهای زاید بدنشان بیشتر رنج می برند؛ اما با این روش می توانند حس جوانی و شادابی را به روح خود تزریق کنند. فقط برای این کار حتما اطلاعات و نکات لازم را بدانید و در مورد از بین بردن موهای زاید بدن به روش لیزر اطلاعاتی به دست آورید و به سراغ متخصص این کار بروید و زیر دست یک متخصص شروع به لیزر موهایتان کنید. از معایب این روش از بین بردن موهای زاید می توان به عوارضی مانند سوختگی و تاول که باعث به وجود آمدن لکه های پررنگ هایی در پوست می شود اشاره کرد. هم چنین اشعه های لیزر در مواردی ممکن است با پوست فرد سازگاری نداشته باشد و دچار بیماری های خاصی شود.