داشتن یک صورت زیبا و جوان همواره اثر بسزایی در زیبایی پایدار و جذاب بودن فرد دارد. با روش هایفو در لیفت صورت می توانید بدون جراحی و تحمل درد صاحب یک چهره زیبا شوید.

لیفت صورت چیست و چگونه انجام می شود?

بالا رفتن سن، از دست دادن وزن، ژنتیک و تاثیرات محیطی موجب می گردد پوست حالت کشسانی و جوانی خود را از دست داده و دچار افتادگی در قسمت های مختلف صورت گردد. لیفت صورت از جمله موارد پرکاربرد و محبوب در میان افراد و اشخاص متقاضی زیبایی صورت می باشد. در لیفت صورت با انجام روش های مختلف به کشیدن و بالا بردن پوست، رفع ناهمواری، رفع چین و چروک حذف چربی های اضافه و در آخر سفت شدن عضلات صورت می پردازند.

لیفت صورت به دو روش معمول و کلی جهت زیبایی صورت انجام می پذیرد و به شرح زیر می باشند:

-روش های تهاجمی و انجام عمل جراحی: این روش با اعمال جراحی همراه بوده و روش های بسیاری را شامل می شود که از جمله آنها می توان به مواردی همچون لیفت با نخ، لیفت حجمی با تزریق چربی، سیم گذاری، لیفت صورت با روش جراحی عمیق در صورت، لیفت زیر پوستی، تزریق ژل و بوتاکس، لیفت با برش کوچک، لیفت با روش آلترناتیو، لیفت با روش آندوسکوپیک، روش مزولیفت و… را نام برد. روش های نام برده شده یا به صورت جراحی و یا به صورت تزریق صورت می پذیرند و از عوارض مخصوص به خود برخوردار هستند.

-روش های غیر تهاجمی و بدون نیاز به عمل جراحی: در این روش عمل لیفت صورت بدون عمل جراحی و با استفاده از دستگاه های مدرن و جدید عمل زیبا سازی پوست انجام شده و خطرات موجود در روش جراحی و عوارض مربوط به آن را ندارد. از جمله مهم ترین روش های لیفت صورت بدون جراحی می توان به روش هایفو در لیفت صورت، لیزر و روش RF اشاره نمود. در این مقاله سعی داریم به معرفی روش هایفو در لیفت صورت و مزایای آن نسبت به باقی روش ها بپردازیم.

هایفو در لیفت صورت

روش هایفو در لیفت صورت

روش هایفو در جوان سازی صورت از جمله جدید ترین و پیشرفته ترین نوع در زیبا سازی صورت می باشد که با انجام یک فرایند کم خطر و عوارض به زیبا سازی و جوان شدن پوست کمک می نمایند.

در روش هایفو با استفاده از امواج صوتی اولتراسوند و بدون استفاده از اشعه با قرار گرفتن در نقاط مشخص شده صورت یا گردن متمرکز و تابانده می شود. با اعمال گرمای موضعی در نقاط مرده پوست، کلاژن های قدیمی تخریب شده و ساخت کلاژن های جدید صورت می پذیرد و حالت کشیدگی، سفتی عضلات صورت، افتادگی پوست در مدت 3 ماه پس از روش هایفو در صورت پدیدار شده و موجب طراوت و زیبایی پوست می گردد.. روش هایفو در جوان سازی صورت بدون نیاز به جراحی، تحمل درد و عوارض و گذراندن دوره نقاهت در زمان 20-40 دقیقه توسط پزشکان متخصص در مطب های معتبر صورت می پذیرد. روش هایفو در لیفت صورت برای بالا کشیدن ابروها، برطرف ساختن افتادگی پلک، رفع چین و چروک اطراف چشم و درمان تیرگی دور چشم، لیفت گونه ها، صورت، غبغب، گردن و چانه، برطرف ساختن خط لبخند، درمان منافذ پوست، زاویه دار نمودن فک و لاغری و … انجام می پذیرد و از عوارض جراحی لیفت صورت خبری نیست. روش هایفو در لیفت صورت تنها در یک جلسه انجام شده و اثرات آن تا 2 سال بر صورت حفظ می شود.

هایفو در لیفت صورت

مزایای روش هایفو در لیفت صورت و برتری آن نسبت به سایر روش ها

از جمله مزایای روش هایفو در لیفت صورت و برتری آن نسبت به سایر روش های موجود برای جوان سازی پوست می توان به موارد زیر اشاره نمود:

-فرد بعد از انجام روش هایفو نیاز به گذراندن دوران نقاهت ندارد.

-در روش هایفو دردی احساس نمی شود و حتی از مواد بیحس کننده موضعی هم خبری نیست.

-هیچ نوع عارضه پوستی بر روی صورت ایجاد نمی گردد

-خطر عفونت، لخته شدن، کبودی، خونریزی و … که از جمله عوارض روش تهاجمی می باشد در روش هایفو وجود ندارد.

-هیچ گونه اثرات زخم روی صورت باقی نمی ماند

-از نظر اقتصادی یک روش کم هزینه نسبت به سایر روش ها می باشد.