دیگر زیبایی یک رویا محسوب نمی شود! شما می توانید با تزریق ژل به صورت خود فرم دهید، برجسته سازی های لازم را انجام دهید و از کمبود اعتماد بنفس دور شوید. می دانید که ظاهر افراد بر روی اعتماد به نفسشان تاثیر بسیار مستقیمی دارد. عده ای دارای صورتی بسیار لاغر هستند و عده ای دیگر از سایز کوچک لب های خود رنج می برند تزریق یکی از روش های بسیار عالی برای این افراد است که بتوانند نواقص صورت خود را از بین ببرند. برای زیبا شدن نیاز به تیغ جراحی نخواهید داشت شما می توانید به سادگی و بدون هیچ درد و ناراحتی از طریق این روش به زیبایی خود کمک کنید.

تزریق ژل لب و زیبایی

لب ها در بانوان از دسته اعضای بسیار مهم محسوب می شود که بر روی زیبایی آن ها تاثیر بسیار زیادی دارد. به طور کلی وقتی لب های شما بسیار کوچک باشد و یا دارای فرم نا مناسبی باشد در کل صورت شما تاثیر بدی خواهد گذاشت به این ترتیب استفاده از ژل یکی از روش های بسیار عالی محسوب می شود تا بتوانید هر بخش از لب که دارای فضای خالی است را از ژل های استاندارد پر کنید. در نظر داشته باشید که این ژل ها به نوعی از دسته ژل های گلوکزی محسوب می شوند و به طور حتم  می توانند با بدن انسان به سرعت سازگار باشند. در نظر داشته باشید که عموما دوام تزریق مستقیم ژل در بین افراد مختلف باهم فرق دارد.

تزریق ژل

تزریق ژل و زاویه دار کردن صورت

اگر از لاغری صورت خود رنج می برید دیگر نگران نباشید، تزریق یکی از روش های بسیار عالی برای زیبایی صورت و گونه سازی محسوب می شود. تزریق با ژل مربوط به سن خاصی نیست و فرد در هر سنی می تواند با استفاده از تزریق به جوان سازی خود کمک کند. برای اینکه بتوانید با استفاده از تزریق به زاویه سازی صورت خود کمک کرده باشید باید در ابتدای امر تصویر صحیحی از صورت شما شبیه سازی شود و مشخص شود که کدام بخش ها می تواند برای تزریق ماده ژل نتیجه بخش باشد به این ترتیب بدون هیچ نوع عارضه ای در زمانی کمتر از نیم ساعت می توانید به چهره دلخواه خود دست یابید. در نظر داشته باشید که عموما با استفاده تزریق ماده ژل گونه ها، خطوط پیشانی، خط خنده و و همین طور چانه را زاویه بندی می کنند. وجود صورتی پر و زاویه دار به نوبه خود یک زیبایی محسوب می شود.

تزریق ژل

نکات تکمیلی در خصوص تزریق ژل

بهتر است هرچه تا به حال در خصوص عوارض تزریق شنیده اید را کنار بگذارید. شاید تنها ایرادی که بتوان به این روش وارد کرد، درد جزیی پس از تزریق و همین طور کبودی در ناحیه مورد نظر است که طی 1 الی 2 روز برطرف می شود. در نظر داشته باشید که این ژل ها بسیار سازگار با بدن انسان هستند و هرگز واکنش نامناسبی در این خصوص احساس نمی شود. افرادی که دارای بیماری های خاصی هستند قطعا باید قبل از تزریق ماده ژل مشکل خود را با پزشکان در میان بگذارند. عموما افراد پس از این روش باید 1 الی 2 روز به ناحیه مورد نظر دست نزنند و از ورزش های سنگین نیز دوری کنند. قیمت گذاری که برای تزریق ماده ژل تعیین می شود بر حسب میزان ژل استفاده شده و جنس آن تعیین می شود.

تزریق ژل