هر روزه شاهد پیشرفت های زیادی در علم پزشکی هستیم، به طوری که با افزایش تقاضا بر این روند پیشرفت نیز سرعت بخشیده می شود. راه های مختلفی برای لیفتینگ صورت وجود دارد که در میان آن ها هایفو (HIFU) یکی از جدید ترین متدهای زیبایی پوست به شمار می رود. در دهه های گذشته جراحی صورت بسیار رواج پیدا کرده است، اما این روش به مردم کمک می کند تا بدون جراحی و عوارض بعد از آن، به آنچه که مد نظر آن ها است برسند. امنیت بالا و عوارض کمی که این روش دارد، باعث شده است روز به روز متقاضیان آن بیشتر شود.

هایفو

هایفوتراپی یکی از متدهای روز برای زیباسازی و جوان سازی پوست صورت و گردن به شمار می رود. این روش با استفاده از یک دستگاه مخصوص انجام می پذیرد که امواج مافوق صوت بر روی پوست بیمار تابانده می شود. عمق ارسال اشعه ای که به پوست تابانده می شود متغییر است. HIFU کمک می کند تا کلاژن های پوست ترمیم شوند، سلول های مرده از بین روند و چین و چروک پوست کاهش یابد. از جمله خواص این روش این است که سطح پوست سالم مانده و تاثیرات اشعه بر روی لایه های زیرین می باشد.

هایفو

هر آنچه که باید درباره این روش درمانی بدانیم

این روش درمانی مزیت های بسیاری دارد که در میان آن می توان به این اشاره کرد که انجام آن بدون هیچ گونه جراحی است و فقط در یک جلسه انجام می شود. این روش کاملا مطمئن است و نتایج بدون بازگشت و ماندگاری برای افراد دارد. در طی درمان هیچ گونه درد و خونریزی نخواهید داشت و به طور کلی این روش کاملا بی خطر است. کاربردهای فراوانی که این روش دارد، باعث شده است امروزه افراد زیادی این روش درمانی را یک روش پسندیده بدانند و آن را انتخاب کنند. اگر شما می خواهید صورت، گردن، پیشانی، گونه ها، چانه، خط لبخند خود را لیفت کنید، این روش می تواند به سادگی این کار را برای شما انجام دهد.

این روش درمانی استفاده های دیگری از قبیل رفع افتادگی پلک، رفع سیاهی دور پلک، رفع چروک اطراف چشم، از بین بردن منافذ باز پوست و غیره دارد. افراد زیادی هستند که از گرفتن رژیم های سخت خسته شده اند و به دنبال راهی سریع و آسان برای لاغر شدن می گردند. فراموش نکنید یکی از موارد درمانی این روش لاغری می باشد. این روش به شما کمک می کند تا به صورت موضعی چربی های بدنی که بیشتر در نواحی شکم و پهلو ذخیره می شوند را از بین ببرید. به طور کلی زنان باردار، افرادی که دیابت دارند، افرادی که مبتلا به بیماری صرع هستند و یا پروتز فلزی یا استنت قلبی دارند، نمی توانند هایفوتراپی انجام دهند.

هایفو

مشاهده اثر و نتیجه روش هایفو

افرادی که این روش را انجام می دهند می توانند نتایج آن را سریعا مشاهده کنند. به طور کلی نتیجه استفاده از روش درمانی HIFU در همان روز اول مشخص می شود و با گذر زمان تا بعد از 6 ماه اثرات آن کم کم افزایش می یابد. اثر این روش بر روی هر فردی تفاوت دارد. میزان ماندگاری این روش به عواملی از جمله رژیم غذایی فرد، شلی و سفتی پوست، سن و همچنین ژنتیک فرد بستگی دارد. لیفتینگی که با این روش انجام می شود به طور متوسط تا 2 سال باقی می ماند. افراد در صورت تمایل می توانند هر 2 سال درمان خود را تکرار کنند.