امروزه افراد زیادی هستند که به دنبال راه هایی برای زیبایی هستند. یکی از راه های افزایش زیبایی، کاشت ابرو می باشد. کاشت ابرو یک روش بی خطر برای افرادی است که می خواهند زیبایی خود را دو برابر کنند. البته هر کسی که ابروی خود را به هر دلیلی از دست داده است یا اینکه قبلاً تاتو انجام داده است می تواند از روش کاشت برای جایگزین کردن مو استفاده کند. روش کاشت طرفداران زیادی دارد و باعث شده افراد زیادی اعتماد به نفس خود را به دست آورند. این روش بهترین راه حل ممکن برای ابرو دار شدن است.

کاشت ابرو

دلایل کاشت ابرو

در بیشتر مواقع شاهد این هستیم که افرادی زیادی به دلایل مختلفی مانند تغذیه نامناسب، بیماری، سرطان های پوستی، شیمی درمانی، سوختگی و تاتو ابروهای خود را از دست داده اند و می خواهند موهای این قسمت را ترمیم کنند و به حالت اولیه برگردانند. کاشت باعث می شود که چهره فرد زیباتر شود و اعتماد به نفس از دست رفته خود را دوباره به دست آورد. امروزه متخصصین زیادی وجود دارند که در این زمینه مهارت بالایی دارند و می توانند بهترین خدمات کاشت و پیوند را انجام دهند.

تاتوی ابرو

تاتو به فرآیندی گفته می شود که فرد مقداری رنگ را در زیر پوست خود قرار می دهد. البته می توان نام آن را نقاشی و طراحی گذاشت که باعث افزایش زیبایی فرد می شود. البته تاتوی ابرو نیز وجود دارد که رنگ را در زیر پوست ابرو می گذارند و عوارضی جانبی خود را دارد. عوارض آن شامل:

  • در تاتو از سوزن استفاده می شود که در صورتی که سوزن مورد استفاده آلوده باشد، ریسک ابتلا به بیماری را در فرد افزایش می دهد. این بیماری ها مانند اچ آی وی است که از سوزن آلوده انتقال پیدا می کند.

  • در صورتی که پوست فرد ملتهب باشد و دارای جوش باشد، تاتو عوارض پوستی را افزایش می دهد و تعداد جوش های پوست نیز افزایش می یابد.

  • البته در بیشتر موارد دیده شده است که فرد بعد از مدتی از تاتو رضایت نداشته و به دنبال راهی برای جایگزین کردن آن می باشد.

کاشت ابرو

کاشت ابرو بر روی تاتوی انجام شده

بیشتر افرادی که به هر دلیلی ابروی خود را از دست داده اند، می توانند از روش کاشت استفاده کنند و دوباره به ابروی دلخواه خود دست پیدا کنند. این روش بیشتر برای افرادی استفاده می شود که ابروی آن ها سوخته یا اینکه بر اثر اتفاقی آن را از دست داده اند. گاهی اوقات در مواردی دیده شده است که کسانی که تاتو انجام می دهند از ابروی خود رضایت ندارند و می خواهند آن را جایگزین کنند تا دوباره زیبایی خود را به دست آورند. می توان گفت که پزشکان و متخصصان ماهر در زمینه زیبایی توانسته اند از بهترین روش و اصول پزشکی استفاده کنند تا آنچه که مشتری می خواهد را به او ارائه دهند و کاشت را روی تاتوی ابرو انجام دهند. روش کاشت امروزه توسط بهترین متدهای روز انجام می شود. این متخصصین در این زمینه سابقه زیادی دارند و بر اساس چهره فرد ابرو را ترمیم می کنند و به کاشت می پردازند.

البته باید بدانید که در زمانی که از تاتوی خود پشیمان می شوید نباید به آرایشگرها برای پاک کردن آن ها مراجعه کنید، چرا که آن ها از روش های خطرناکی استفاده می کنند که همگی آن ها عوارض دارند. ما این روش را با لیزر درمانی انجام می دهیم. یعنی طی چند جلسه ابتدا تاتو را کم رنگ می کنیم و بعد اقدام به کاشت می کنیم. این کار را به متخصصین بسپارید.